Κατατέθηκε στο πρωτοδικείο ο συνδυασμός του Γιάννη Σακελλαρίου

Τις πόρτες του Πρωτοδικείου Τρικάλων πέρασε το βράδυ της Κυριακής ο υποψήφιος δήμαρχος Φαρκαδόνας και επικεφαλής του συνδυασμού «Νέα Πνοή Δημιουργίας» Γιάννης Σακελλαρίου. Συνοδεύοταν από τους συνεργάτες του οι οποίοι προσήλθαν από κοινού στα Δικαστήρια για την κατάθεση των φακέλων υποψηφιοτήτων.

Ο κ. Σακελλαρίου μιλώντας για το συνδυασμό, μίλησε για ψηφοδέλτιο νίκης με δυναμικά πρόσωπα που στελεχώνουν τις τρεις Δημοτικές Ενότητες.

Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο έχει ως εξής:

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι – Εκλογική Περιφέρεια Οιχαλίας –

Αγναντής  Σπυρίδων  (Ντόλας) του  Χρήστου
Γεωργίου  Γεώργιος  του  Δημητρίου
Ζαφείρης  Ευάγγελος (Κοντός)  του  Ιωάννη
Ζαφείρης  Ευάγγελος  (Ράμπο)  του  Σωτηρίου
Ζιώγας  Νικόλαος  του  Στεφάνου
Ζιώγκου  Μαριάνθη  του  Αθανασίου
Κοσμάς  Ευάγγελος  του  Χρήστου
Κουκώνης  Βασίλειος  του  Αθανασίου
Παπαγεωργίου  Ανδρέας  του  Ιωάννη
Πάτρα – Οικονόμου  Αλίκη  του  Γεωργίου
Πλακούτση Αικατερίνη του Δημητρίου
Πλιάτσικα  Βασιλική (Βίκυ)  του  Βασιλείου
Ρίζος  Δημήτριος  του  Αθανασίου
Στεργίου – Βαϊου  Ευαγγελία  του Κωνσταντίνου
Φιλιππίδης  Χρήστος  του  Πανταζή

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι – Εκλογική Περιφέρεια Πελινναίων –

Αυγελής  Βασίλειος  του  Αποστόλου
Γεωργολόπουλος  Ιωάννης   του  Βασιλείου
Ζουλιανίτης  Παύλος  του  Ιωάννη
Θεοδώρου  Αικατερίνη  του  Σωτηρίου
Κακαΐτσα  Ειρήνη  του  Βάϊου
Κωστόπουλος  Ευάγγελος  του  Δημητρίου
Νικολός  Κοσμάς  του  Αθανασίου
Σιώζιος  Κωνσταντίνος  του  Βάϊου

Υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι – Εκλογική Περιφέρεια Φαρκαδόνας –

Αγγελίτση  Λητώ  του  Κωνσταντίνου
Γρηγορίου  Κωνσταντίνος  του  Ευαγγέλου
Διβανέ  Ευδοκία  του  Σπυρίδων
Ζώτος  Αθανάσιος  (Ντούκος) του  Αποστόλου
Καϊμά  Ελένη  του  Μιχαήλ
Καλούσιος  Βασίλειος  του  Σωτηρίου
Κατσαούνης Αθανάσιος του Χρήστου
Λιότσιος  Γεώργιος  του  Βασιλείου
Λίτσιος  Γεώργιος  του  Βάϊου
Μουράτη  Φανή  του  Γεωργίου
Μπότη – Στεργίου  Ελένη  του  Νικολάου
Νάτσινα  Παγώνα  (Πέγκυ) του  Ξάνθου
Παππάς  Δημήτριος  του  Αθανασίου
Παρδάλης  Ιωάννης  του  Θεοδώρου
Σαπουνά  Βάια  του  Δημητρίου
Σιούλη – Βαϊου  Μαρία  του  Ιωάννη
Σούρλα Κωνσταντίνα του Δημητρίου
Τασιούλης  Δημήτριος  του  Βασιλείου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Οιχαλία-

Γκαγκαμάνου Φωτεινή του Ευαγγέλου
Ζωγράφος Αθανάσιος του Ευαγγέλου
Κιάκος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Παθέκας Ευάγγελος (Μόκας) του Μιχαήλ
Παπαχρήστος Κωνσταντίνος του Χρήστου
Παπαχρήστου Βαΐτσα (Βένια) του Ιωάννη
Τζε Κατίνα του Νικολάου
Χαλός Ευστάθιος (Ζιάκας) του Γρηγορίου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Γριζάνο –

Γκολέτσας Χρήστος  του  Γεωργίου
Δήμου  Αικατερίνη  του  Αθανασίου
Σταμέκου  Μαρία  του  Πέτρου
Σωτηρίου  Γεώργιος  του  Σωτηρίου
Χάμος  Αθανάσιος  του  Κωνσταντίνου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Ζάρκο –

Ανατολιώτη Φανή του Βασιλείου
Κατσαράκος  Ιωάννης  του  Μιχαήλ
Κατσικαβέλα  Θεοδώρα  του  Δημητρίου
Μπασιάκου Στεφανία του  Σωτηρίου
Ράγγος Βάϊος του Χρήστου
Ψωμάς  Νικόλαος  του  Αθανασίου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Νομή –

Αγγελοπούλου Σοφία του Ιωάννη
Γιαννουλά Ευαγγελία του Αριστείδη
Γκουντελόπουλος Φώτιος του Μόδεστου
Μπαντής Χρήστος του Πασχάλη
Παπαγεωργόπουλος Χρήστος του Φωτίου
Παπαλεξανδρής Ευάγγελος του Θωμά

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Πετρόπορο –

Γκερμπετσιώτη Ευαγγελία του Χρήστου
Μπαρέκας Ιωάννης του Αποστόλου
Μπαρέκας Κωνσταντίνος του Αντωνίου
Παπανικολάου Ευαγγελία του Χρήστου
Πλαβογιώργου Κωνσταντινιά του Ευαγγέλου
Σταμόπουλος Χρήστος του Φιλίππου
Τσιόλκας Ευάγγελος του Θωμά
Φορτοτήρας Κωνσταντίνος του Θωμά

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Σερβωτά –

Αρχοντή Δήμητρα του Κωνσταντίνου
Γιαννούχος Φώτιος του Γρηγορίου
Γκαρνάρας Σωκράτης του Ευαγγέλου
Ζουλιανίτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
Θωμόπουλος Θωμάς του Αποστόλου
Παπαπαναγιώτου Κωνσταντίνα του Αποστόλου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Ταξιάρχες –

Βαλοτάσιος Θεόδωρος του Αθανάσιου
Ζαννιάς Δημήτριος του Ιωάννη
Καταραχιάς Απόστολος του Αθανασίου
Κατσίμπας Χαράλαμπος του Νικολάου
Μπασιάκας Βασίλειος του Αριστείδη
Οικονόμου Χριστούλα του Νικολάου
Παπανδρέου Ευαγγελία του Γεωργίου
Ρέππα Αναστασία του Αποστόλου

Υποψήφιοι τοπικοί σύμβουλοι – Φανερωμένη-

Ζήση Αθηνά του Θωμά
Καμήτας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Κλιάφας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου
Μητράκου Βασιλική του Χρήστου
Μπουραζάνα Ηλιάνα του Βησσαρίων
Παπαμιχαήλ Δημήτριος του Βασιλείου
Πάτρας Ευθύμιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος πρόεδρος κοινότητας – Διάσελλο –

Μακρής Ευθύμιος του Κωνσταντίνου – Υποψήφιος Πρόεδρος